HaberlerGalip Öztürk Samsun'da

Galip Öztürk Samsun'da

Samsunlu iş adamı, Metro Turizm'in sahibi Galip Öztürk hakkında verilen infaz durdurma kararının ardından memleketi Samsun'a geldi. Öztürk, memleketinde coşkuyla karşılandı.

Galip Öztürk Samsun'da

Samsunlu iş adamı  Galip Öztürk, hakkında bulunan yakalama kararının Ağır Ceza Mahkemesi tarafından verilen 'durdurma' kararı üzerine  Samsun'a geldi.

KELİMELERLE ANLATAMAM

Uzun yıllar Gürcistan'da yaşayan Galip Öztürk, mahkemenin infaz durdurma kararı üzerine soluğu baba ocağı Ayvacık'ta aldı. Hemşehrileri tarafından coşkuyla karşılanan Öztürk, "FETÖ’cü hakim ve savcıların yargılaması sonucu 7 yıl 1 ay hapis cezasına çarptırılmıştım. Ancak bunun sonucunda yapılan FETÖ operasyonları sonucu yargılamamızı gerçekleştiren hakim ve savcılar görevden alındı ve biz de yeniden yargılanma talebinde bulunduk. Bu talebimiz yüce Türk adaleti tarafından uygun bulundu. İnşallah adalet bu kez yerini bulacak. Yeniden Türkiye’de ve baba evinde olmak çok güzel bir duygu, sevenlerimizden Allah razı olsun, bizleri bugünümüzde yalnız bırakmadılar. Yaşadığım duyguları kelimelerle anlatamam" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}