HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da dev operasyon! Narkotimler göz açtırmıyor

Samsun'da dev operasyon! Narkotimler göz açtırmıyor - Samsun Haberleri

Samsun`un Bafra ilçesinde Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Narkotim ekipleri tarafından uyuşturucuyla mücadele kapsamında okul önlerinde ve şüpheli şahıslar üzerinde uygulama yapıldı.

Samsun'da dev operasyon! Narkotimler göz açtırmıyor

Samsun  İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri ile  Bafra İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotim ekipleri, Asayiş Büro Amirliği ekipleri ve Trafik ekiplerinin koordineli olarak uyuşturucuyla mücadele kapsamında uygulama yapıldı. Düzenlenen uygulamaya Motorize Narkotimlerle birlikte 14 ayrı ekip katılırken 3 narkotik detektör köpekte eşlik etti.

Bafra genelinde bulunan okullar, metruk binalar, kahvehaneler, kafelere baskınlar yapılırken, çeşitli bölgelerde kontrol noktası kurarak otomobiller ve şahıslar üzerinde aramalar gerçekleştirdi.
Uyuşturucu ile mücadele kapsamında düzenlenen uygulamada Narkotik polisi şüpheli şahıslar ve araçlar üzerinde uygulama yaparken, şüpheli şahıslar üzerinde de GBT soruşturması yaptı. Bu uygulamanın Samsun genelinde aralıksız devam edeceğini öğrenildi.

Ümit CEYLAN

SIRADAKİ HABER
}