HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da rotasyon işe yaradı

Samsunspor'da rotasyon işe yaradı - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, 2-0 kazanılan Eyüpspor maçı sonrası açıklamalarda bulundu. Taşkın, 'Sancaktepe maçı sonrası yaptığımız rotasyon işe yaradı ve sahadan galibiyetle ayrıldık. Galibiyet taraftarımıza armağan olsun' dedi

Samsunspor'da rotasyon işe yaradı

ÖZÜRÜMÜZÜ TESCİLLEDİK

Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, Eyüpspor galibiyeti sonrası açıklamalarda bulundu. Sancaktepe Belediyespor yenilgisi sonrası kadroda rotasyona gittiklerini dile getiren Taşkın, "Kaybettiğimiz Sancaktepe maçından sonra moralimiz çok bozulmuştu. Hedefimize ilerleyebilmemiz için bir sonraki maça düzgün bir reaksiyon vermemiz gerekiyordu. Takımın içinde ciddi rotasyon yaptık. Bu da bize güzel cevap verdi. Bu bizim Samsun'daki taraftarlarımız ile barışma maçımız olsun. Geçen hafta şifayen özür dilemiştik ama bu da özürümüzü tescillemiş olsun"dedi.

BANA YAKIŞMADI

Samsunspor Teknik Direktörü  Taner Taşkın tribüne gönderilmesiyle ilgili de, "Taç atışı vardı. Tacı kullansaydık karşı karşıya kalabilirdi. Seslenmeme rağmen duymayınca ben sporcu refleksi yaptım. Bana yakışmadı ama. Atabilseydi kaleci ile karşı karşıya kalacaktı. Benim refleksim ile beraber oyun durdu. Hayrımıza oldu gibi geldi bana. Kupayı önemsiyoruz ama rotasyonlu kadro ile çıkacağız. Bizim için asıl hedef lig"diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}