HaberlerSamsun HaberleriSamsun'da FETÖ şüphelisi kıskıvrak

Samsun'da FETÖ şüphelisi kıskıvrak - Samsun Haberleri

Samsun'da 10 yıl 6 ay hapis cezası bulunan FETÖ şüphelisi, polis ekiplerini kapıda görünce balkona saklandı. Düzenlenen operasyonla yakalanan şüpheli, adliyeye sevk edildi.

Samsun'da FETÖ şüphelisi kıskıvrak

Samsun'un İlkadım İlçesi'nde polis ekipleri, ifade vermesi için hakkında yakalama kararı bulunan bir şahsı takip için evine gitti. Aynı evde bulunan ve hakkında hapis cezası bulunan  FETÖ şüphelisi S.Ç., balkona saklanarak kurtulmak istedi. Düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Bürosu ekipleri, başka bir soruşturmayla alakalı ifade alınması için hakkında yakalama kararı bulunan bir şüpheli için Kalkancı Mahallesi'nde bir eve operasyon düzenledi. Bu sırada aynı evde bulunan ve öğretmenlik mesleğinden daha önce ihraç edildiği öğrenilen S.Ç., balkona saklandı. Tokat Ağır Ceza Mahkemesi tarafından yargılanan ve 10 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezasına çarptırılan 43 yaşındaki S.Ç., polis ekiplerinin dikkatinden kaçamadı. Yakalanarak gözaltına alınan S.Ç., işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Tayfur KARA

SIRADAKİ HABER
}