HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor'da Çağrı krizi! 'Suçum ne?'

Samsunspor'da Çağrı krizi! 'Suçum ne?' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor'un Eyüp ve Diyarbekir maçlarının kadrosunda yer almayan ve süresiz kadro dışı bırakıldığı iddia edilen Çağrı Ortakaya'nın yakın çevresine, 'Suçum ne bilmiyorum. Taner hocayla aramızda sorun yoktu. Olanlara anlam veremiyorum' dediği öğrenildi.

Samsunspor'da Çağrı krizi! 'Suçum ne?'

'TESİSLERİ TERKET'

Samsunspor'da Teknik Direktör Taner Taşkın'ın isteği doğrultusunda Çağrı Ortakaya, Eyüpspor ve Diyarbekirspor maçlarının kadrosunda yer almamıştı. Ardından ise Sportif Direktör Ali Reşat Çağan'ın, tesislerde kalan Çağrı'yı arayarak eşyalarını toplamasını istediği iddia edilmişti. Bu gelişmelerin ardından henüz kendisine resmi bir tebligat yapılmayan  Çağrı Ortakaya da, İlkadım Atletizm Stadı'nda bireysel olarak çalışmalarını sürdürdü.

AÇIKLAMA YAPILACAK

İlk iki karşılaşmada ilk 11'de forma giyen ve ardından kadro dışı bırakılan Çağrı Ortakaya'nın Samsunspor Başkan İsmail Uyanık'la görüşeceği öğrenildi. Çağrı'nın yakın çevresine, "Suçum ne bilmiyorum. Geçmişte de sıkıntılar yaşadığım için hareketlerime oldukça dikkat ediyorum. Kulüpteki herhangi kimseye karşı bir terbiyesizliğim olmadı, olamaz da. Taner hocamla aramızda sorun yoktu. Olanları anlayamıyorum" dediği belirtildi. Çağrı'nın durumuyla ilgili bugün resmi açıklama yapılacak.

SIRADAKİ HABER
}