HaberlerŞanlıurfa HaberleriDemirkol'a teşekkür ziyareti

Demirkol'a teşekkür ziyareti - Şanlıurfa Haberleri

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ziyaretinde bulunan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Bilici ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği Şube Başkanı Hasan Aslan'ı makamında ağırladı.

Demirkol'a teşekkür ziyareti

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Hasan Bilici ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği Şube Başkanı Hasan Aslan, Demirkol'a teşekkür ziyaretinde bulundu. Sevgi evlerinde kalan çocuklara yaptığı hizmetler için ve 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla yaptığı desteklerden dolayı ziyarette bulunan Bilici ve Aslan, Demirkol'a teşekkürlerini sundu. Demirkol'da, her zaman çocukların, şehit ailelerinin ve gazilerin yanında olduklarını ifade ederek, konuklarına teşekkür etti.
Çocukların her zaman yanında olduklarını belirten Demirkol, 'Hayatını kaybetmiş, vatanımız için şehit düşen tüm şehitlerimize Cenab-ı Hakk'tan rahmet diliyoruz. Allah, aziz şehadetlerini kabul eylesin. Bizleri de, şehitlerimizin şefaatinden mahrum eylemesin. Gazilerimizde, vatan müdafaasında cansiperane çarpışmışlar ve bu toprakları bizlere vatan eylemişlerdir' diye konuştu.
Açıklamaların ardından Demirkol, konuklarına 1915 Çanakkale Savaşı ve İstiklal Marşı'mızı Anlamak isimli kitaplardan hadiye etti.

SIRADAKİ HABER
}