HaberlerKocatepe Tarım'a fuarda yoğun ilgi

Kocatepe Tarım'a fuarda yoğun ilgi

Kurulduğu günden bu yana büyüyerek sektörde adından söz ettiren Kocatepe Tarım, 22 yıldır güvenin adresi olmaya devam ediyor. Kocatepe Tarım, Samsun 4. Tarım Fuarı'nda da yoğun ilgi görüyor

Kocatepe Tarım'a fuarda yoğun ilgi

Havza'da 1996 yılında kurulduktan sonra Karadeniz Bölgesi'nde tarım, hayvancılık ve ormancılık makine ve ekipmanları ile aksam ve parçalarının toptan ticareti konularında sektörünün öncü firmeleriından biri haline gelen Kocatepe Tarım, Samsun 4. Tarım Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı'nda yoğun ilgi görüyor.

HEDEFLERİMİZ BÜYÜKTÜ

Firma sahibi Dilaver Kocatepe, 1996 yılında küçük bir işletme olarak sektöre adım attıklarını, yıllar geçtikçe işlerimizi büyüttüklerini ve bugünlere geldiklerini ifade etti. "İşletmemiz küçüktü, ama hedeflerimiz büyüktü" diyen Kocatepe, "Bizim merkezimiz Havza'da. Havza'da 12 bin metrekare alanda teşhir yerimiz var. Yazıhanelerimiz var. Ayrıca bakım, servis, onarım atölyelerimiz var. Garanti kapsamında bakım onarım yapıyoruz, garanti sonrası da müşteriyi mağdur etmemek adına servisimiz var. Ürün satışı olarak Karadeniz'in tamamına ulaşıyoruz. Sattığımız ürünleri müşterinin kapısına kadar götürüyoruz. Türkiye genelinde 40 tane bayiliğimiz var. Bu yıl biraz ekonomik krizin etkilerini hissettik, ama inşallah daha iyi olacak" diye konuştu.

DÜRÜSTLÜK ÖNEMLİ

Kendileri için dürüstlüğün önemli olduğunu belirten Kocatepe, "Tarım makinaları ve ekipmanlar olarak geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Bunca yıldır, sektörde olmamızı sağlayan bir güven var. 22 yıl önce bize hangi müşterilerimiz geliyorsa, bugün bile bu insanların yüzde 70 hala bizden alışveriş yapıyor. Bundan sonra da yine bu güvenle sektörde olmaya devam edeceğiz. Hedefimiz sadece alıp satmak değil, üretime de geçmek istiyoruz. Yine Havza'daki yerimizin yanında ileriye dönük olarak Bafra'da da bir şube açmayı planlıyoruz" ifadelerini kullandı.

Barış BUDANOĞLU

SIRADAKİ HABER
}