HaberlerEren Erdem'in tutukluluk halinin devamına...

Eren Erdem'in tutukluluk halinin devamına...

FETÖ'ün 17-25 Aralık sürecinde yasa dışı ses kayıtlarını servis ettiği dönemin Karşı Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni eski CHP Milletvekili Eren Erdem'in tutukluluk incelemesi yapıldı.

Eren Erdem'in tutukluluk halinin devamına...

 FETÖ'ün 17-25 Aralık sürecinde yasa dışı ses kayıtlarını servis ettiği dönemin Karşı Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni eski  CHP Milletvekili Eren Erdem’in tutukluluk incelemesi yapıldı. Erdem’in yer almadığı duruşmada avukatlarının beyanlarının ardından mahkeme, Erdem’in  tutukluluk halinin devamına karar verdi.

FETÖ'nün 17-25 Aralık sürecinde yasa dışı ses kayıtlarını servis ettiği dönemin Karşı Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni eski CHP Milletvekili Eren Erdem'in, "örgüte üye olmamakla birlikte örgüte yardım etmek", "göreve ilişkin sırrın açıklanması" ve "gizliliğin ihlali" suçlarından 22 yıla kadar hapsi istenen dosyada tutukluluk incelemesi yapıldı.

 

MAHKEMEDE EREN ERDEM YERALMADI 

İstanbul 23. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen tutukluluk incelemesinde Eren Erdem yer almazken avukatları hazır bulundu. Tutukluk incelmesi yapılan duruşmada CHP Genel Başkan Yardımcıları Gökçe Gökçen, Gamze Akkuş İlgezdi, Onursal Adıgüzel ile milletvekilleri Erdoğan Toprak ile Sezgin Tanrıkulu, Eren Erdem'in anne ve babası ile çok sayıda CHP'li izleyici olarak yer aldı.

SIRADAKİ HABER
}