HaberlerModern pazar yapacağız

Modern pazar yapacağız

Organik pazarı gezen Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, 'Halkımızın güvenli ve daha hijyenik bir ortamda alışveriş yapmalarını sağlayacak modern bir pazar hedefliyoruz' dedi

Modern pazar yapacağız

Salıpazarı Bereket Mahallesi’nde kurulan organik pazarı gezen Belediye Başkanı Halil Akgül, sağlıklı beslenme adına çok önemli bir iş yapıldığını belirtti. Pazar tezgahlarını tek tek gezen Başkan Akgül, pazar alışverişini de buradan yaptı.

ÜRETİCİ RAHAT EDECEK

Pazar tezgahlarını gezen Başkan Akgül pazarda tezgah açan girişimcilerle bir süre sohbet etti. Üreticilerle yaptığı sohbetler sırasında konuşan Akgül, sağlıklı nesiller yetiştirmek için ailelerin küçük yaşlardan itibaren çocuklarını sağlıklı ürünlerle beslenmeye alıştırması gerektiğini ifade etti. Pazar yeri ile ilgili bir takım sıkıntıların da olduğunu ifade eden Akgül, “En kısa sürede pazarımızı kış şartlarına uygun hale getirip üreticilerimizi rahat ettireceğiz. Halkımızın güvenli ve daha hijyenik bir ortamda alış-veriş yapmalarını sağlayacak modern bir pazar hedefliyoruz” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}