HaberlerHasatsan'dan fuara özel kampanya

Hasatsan'dan fuara özel kampanya

Türkiye'nin en büyük fındık toplama makineleri üreticisi Hasatsan, Samsun 4. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı'na özel 'Şimdi al 4 yılda öde' kampanyasıyla ilgi odağı oldu

Hasatsan'dan fuara özel kampanya

Hasatsan, Samsun 4. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı'ndaki geniş stant alanıyla dikkat çekiyor. Fuara özel "Şimdi al 4 yılda öde" kampanyasıyla büyük ilgi gören Hasatsan standı, vatandaşlar tarafından akına uğradı.

FINDIK ÜRETİCİLERİNİN GÖZDESİ

Hasatsan Karadeniz Bölge Bayi Müdürü Hayrullah Torgut, Samsun 4. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı'nda gördükleri yoğun ilgiden duydukları memnuniyeti belirterek, "Fuar bizim için bu yıl çok iyi geçiyor. Sunduğumuz yüksek kalite ve yenilikçi anlayış ile fındık üreticilerinin gözdesi konumundayız. Türkiye'de fındık toplama makinalarının üretimi konusunda zirvedeyiz" ifadelerini kullandı.

YERLİ ÜRETİM

2014 yılında kurulmuş bir firma olduklarını belirten Torgut, "Fındık toplama makinaları pazarının yüzde 95'i bizim. Yeni yaptığımız tamamen yerli üretimi makineler yoğun ilgi görüyor. Kendi tasarımımız mühendislik harikası makinalarımız var. Kendinden motorlu otomatik şanzıman modelleri, dal parçalama ve odun kesme makinelerimiz mevcut. Yaptığımız makinalar sayesinde iki kişi rahatlıkla fındık toplayabiliyor" sözlerini kaydetti.

Şükrü Berk ASKAR

SIRADAKİ HABER
}