HaberlerPartimizin mihenk taşı

Partimizin mihenk taşı

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay, 'Teşkilâtlar bu partinin mihenk taşıdır. Partimizi bu kadar güçlü yapan bu sıralarda görev yapan değerli teşkilat mensuplarımızın ve halkımızın teveccühü' dedi

Partimizin mihenk taşı

AK Parti İlkadım İlçe Başkanlığı Genişletilmiş İlçe Danışma Toplantısı yapıldı. Toplantıya AK Parti Samsun milletvekilleri Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay, ana kademe yönetim kurulu üyeleri, mahalle başkanları, AK Parti İlkadım Kadın Kolları Başkanı Halime Kesmen ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İlkadım Gençlik kolları Başkanı Erdi Küçükosman ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti İlkadım Meclis Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

HIZ KESMEDEN DEVAM

Toplantıda konuşan Başkan Ay, “AK Parti’de siyaset yapmak demek durmadan dinlenmeden çalışmalara tam hız devam etmek demektir. Bizler de bunu çok iyi biliyor ve bu bağlamda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Teşkilâtlar bu partinin mihenk taşıdır. Partimizi bu kadar güçlü yapan bu sıralarda görev yapan değerli teşkilat mensuplarımızın ve halkımızın teveccühüdür. Bizlere teşkilatçılık bilincini aşılayan, birlikteliğimizin daim olması için bizlere yol gösteren teşkilatımız da görev yapmış ve halen görev yapan değerli kardeşlerimizi ve büyüklerimizi ziyaret edip hasbihal ettik. Bizi biz yapan, bizi güçlü kılan işte bu dostluklar ve kardeşlikler. Yerel seçimler öncesi teşkilâtlarımızı motive etmek için yönetim kurulu üyelerimiz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yerel seçim öncesi sandık çalışmalarımızı tamamladık. Bu zorlu çalışmaları yaparken, kendinden ailesinden ve işinden feragat eden değerli teşkilat mensubu kardeşlerime ağabeylerime ve ablalarıma teşekkürü bir borç bilirim. Bizler teşkilatımız ile sahadayız ve çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz” diye konuştu.

Danışma toplantısının sonunda AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan AY, AK Parti Samsun milletvekilleri Fuat Köktaş'a ve Orhan Kırcalı'ya hediye takdiminde bulundu.

SIRADAKİ HABER
}