HaberlerKriz dedikosu yatırımı etkilemedi

Kriz dedikosu yatırımı etkilemedi

AK Parti Havza İlçe Başkanlığı Danışma Kurulu Toplantısı'nda konuşan Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, ülkede kriz dedikoduları yapılmasına rağmen Havza OSB'de 100 milyon liralık yeni bir yatırım için protokol imzalandığını söyledi

Kriz dedikosu yatırımı etkilemedi

AK Parti Havza İlçe Başkanlığı Danışma Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi. Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, parti binasında düzenlenen toplantıda, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, "Ülkede kriz dedikoduları yapılırken Havza OSB’de 100 milyon avroluk yeni bir yatırım için protokol imzalandı. İnşallah Havza OSB’de üretime başladığında ülke ve bölge ekonomimize katkı verecek" ifadelerini kullandı.

GÖÇÜ DURDURACAĞIZ

Başkan İkiz, "Önümüzde yine önemli bir seçim var. Partimizin belediyecilik anlayışını ilçemizde en güzel şekilde yansıttık. İnşallah termal tatil merkezi ve Havza OSB’de yapılacak yatırımlar ile göçü durduracağız. Yine Havza Belediyesi olarak başta kırsal mahallelerimiz olmak üzere hizmetlerimize çalışma takvimimiz doğrultusunda devam etmekteyiz. İlçe merkezimizde yılsonu itibari ile doğalgaz verilmeyen sokak kalmayacak. Çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz" şeklinde konuştu.

BÜTÜN BELEDİYELERE TALİBİZ

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ise vatandaşla iç içe olmanın önemine vurgu yaparak, "Yaptığımız hizmetlerin takipçisi olmalıyız. Samsun'un 17 ilçesinden 16'sının belediye başkanlığını aldık. 17'sini de almaya gayret göstereceğiz. Ak Partiyi güçlü yapan halk ile iç içe olması, onların dertlerini dinlemesi ve sorunlarını çözmesidir. Çalışmalarımızı bu şekilde yönlendirmeliyiz. Yaşadığımız durum ekonomik kriz değil, bunun ismi ekonomik operasyon. Dış güçlerin ekonomik yönden Türkiye'ye diz çöktürme operasyonu. Ülkemizde kesinlikle ekonomik kriz yok. Birlik ve beraberliğimiz koruyarak güçlü olmak zorundayız. 2023, 2053 ve 2071 hedefleri için bir olmalıyız" ifadelerini kullandı.

BAŞARI İLE ÇIKACAĞIZ

AK Parti Samsun İl Yönetim Kurulu ve Havza İlçe Koordinatörü Salih Çelik ise yerel seçim hazırlıklarının bir an önce bitirilmesi gerektiğini belirterek, "Tüm üyelerimiz ile yüz yüze görüşelim. Ak Parti her zaman göreve hazır bir teşkilat yapısına sahip. Tecrübelerimiz ile bu seçimden de başarı ile çıkacağız" dedi. AK Parti Havza İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir de ilçede yürütülen çalışmalar hakkında bilgi vererek katılımcılara teşekkür etti.

SIRADAKİ HABER
}