HaberlerÇapa makinalarında Cemren Makina farkı

Çapa makinalarında Cemren Makina farkı

Verimi yüksek Flash çapa makinalarıyla Samsun 4. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı'nın gözdesi olan Cemren Makina ve İnşaat, vatandaşlardan tam not aldı

Çapa makinalarında Cemren Makina farkı

Cemren Makina ve İnşaat standı, Samsun 4. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı'nın gözdesi oldu. Verimi yüksek Flash çapa makinalarıyla dikkat çeken Cemren Makina ve İnşaat standı, vatandaşların akınına uğradı. Şirket yetkilileri, Samsun 4. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı'nda bekledikleri ilgiyi gördüklerini belirterek, "Vatandaşlarımızın standımıza ve makinalarımıza ilgisi büyük. Kriz ortamına rağmen fuarda yeterli tanıtımı ve satışı yaptık" dedi.

GENİŞ SERVİS AĞI

2002 yılında İstanbul merkezli olarak kurulan Cemren Makina ve İnşaat, Samsun İlkadım ilçesi Hançerli Mahallesi'nde merkez şubesi olmak üzere Samsun'un tüm ilçelerinde bayi ve servis ağına sahip. Sarpaş Pazarlama'ya bağlı Flash çapa makinalarının ana bayiliğini üstlenen Cemren Makina ve İnşaat, yurtdışına da ihracat yapıyor.

YERLİ ÜRETİM ÇAPA MAKİNASI

Cemren İnşaat'ın verimi yüksek geniş ürün portföyünde, küçük bahçeler için benzinli Flash 150, iki ileri bir geri vitesli Flash 250, dizel ve benzinli seçenekleriyle Flash 300, yüzde 100 Türk malı 15 beygir Flash 550 gibi birçok seçenek mevcut. Bunların yanı sıra jeneratör grupları, ot biçme makinaları, tırpan ve testere takımları ile müşterilerine hizmet veriyor.

Şükrü Berk ASKAR

SIRADAKİ HABER
}