HaberlerŞanlıurfa HaberleriBaydilli vatandaşlarla buluştu

Baydilli vatandaşlarla buluştu - Şanlıurfa Haberleri

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli 'halk günü buluşmaları' kapsamında Esentepe Mahallesindeki vatandaşlarla bir araya geldi.

Baydilli vatandaşlarla buluştu

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli vatandaşlarla bir araya geldi. Karaköprü'de her mahallede gerçekleştirilecek olan 'halk günü buluşmaları' etkinliğinin ilki Esentepe Mahallesinde gerçekleşti. Vatandaşların isteklerini not alarak ilgili birimlere ileten Baydilli halk günü buluşmasında Esentepe mahallesi sakinlerine mahallede bugüne kadar yapılan çalışmalar ve hizmetlerle ilgili bilgi verdi.
Tek amaçlarının şehri imar ve nesli ihya etmek olduğunun belirten Baydilli, 'Karaköprü'müz her yıl yüzde 20 büyüme oranıyla Güneydoğu'nun en hızlı büyüyen ilçesi konumundadır. Bu büyüme oranına ayak uydurmak ve vatandaşımızın daha rahat bir ortamda yaşaması için tüm ekiplerimizle çalışıyoruz. Esentepe mahallemizde ilkini gerçekleştirdiğimiz halk günü buluşmamızda vatandaşlarımızdan mahallemizin sorunlarını birebir dinlemek ve çözümü için istişarelerde bulunmak istedik. Biz kırsal dahi 100 mahallemizin hepsini önemsiyor ve hizmet ediyoruz. Bu hizmeti yaparken de vatandaşlarımızın fikirleri, talepleri ve uyarıları bizim için çok önemlidir çünkü bu mahallelerde onlar yaşıyor, eksikleri de onlar bizden daha iyi görüyor. İnşallah tüm mahallelerimizde bu buluşmalarımızı gerçekleştirip vatandaşlarımızın taleplerini dinleyecek ve elimizden geldiğince yerine getirmeye çalışacağız. Bu buluşmamıza gelen Esentepe Mahallesi sakini vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum' diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}