HaberlerKırcalı ve Kılıç'tan Haber standına ziyaret

Kırcalı ve Kılıç'tan Haber standına ziyaret

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ve Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Samsun 4. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı'na gelerek Haber Medya Grubu standını ziyaret etti.

Kırcalı ve Kılıç'tan Haber standına ziyaret

Samsun'un tarımsal anlamda çok önemli ovalara sahip olduğunu belirten AK Parti  Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ve Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, ziyaret sırasında açıklamalarda bulundu. Fuarın Samsun'a katkısının büyük olduğunu belirten Kırcalı ve Kılıç, standları ziyaret ederek katılımcılarla sohbet etti.

TARIM KENTİ SAMSUN

Fuarı ziyaret ederek ziyaretçilere ikramlarda bulunan Milletvekili Kırcalı, "Çarşamba, Bafra ve Vezirköprü ovaları gibi, her geçen gün değeri artan 3 ovaya sahibiz. Samsunlu üreticilerin ortak gayesi, üretilen ürünü daha iyi seviyeye getirmektir. Bu manada çiftçilerimizin kooperatifleşme konusunda ki çalışmalarını hızlandırmaları gerekiyor" ifadelerini kullandı.

ÇELTİĞİMİZ MARKA OLACAK

Üretilen ürünlerin tanıtımı açısından fuarın çok önemli olduğunu söyleyen Başkan Kılıç, "Bu fuar sayesinde bölgemizin ufkunun açılacağını düşünüyorum. Ayrıca fuar alanında yerli araç ve makina üreten girişimcilerimizin bulunması da mutluluk verici. Bu manada yapılan çalışmaları çok değerli buluyorum ve Bafra'da üretilen çeltiğin markalaşması için belediye olarak gereğini yapacağız" dedi. Stantları ziyaret eden Kırcalı ve Kılıç, Bafra Kaymakamı Ali Fuat Türkel ile birlikte, ziyaretçilere Bafra pirincinden yapılmış pilav ve Çarşamba'ya özgü keşkek ikram etti.

Tayfur KARA

SIRADAKİ HABER
}