HaberlerBuzda görsel şölen

Buzda görsel şölen

Artistik Buz Pateni 1919 Atatürk Kupası ve Amatörler Yarışması açılış törenine katılan Vali Osman Kaymak, 'Uluslararası arenada şehrimizi ve ülkemizi temsil edecek sporcuların ilimizden yetişmesini ümit ediyoruz' dedi.

Buzda görsel şölen

PLAKET VERİLDİ

Artistik Buz Pateni 1919 Atatürk Kupası ve Amatörler Yarışması yapılan açılış töreni ile başladı. Minik patencilerin görkemli gösterileri alkış topladı. İlkadım Buz Pateni Salonu'nda yapılan yarışmalara 6 ilden 19 kulüp ve 126 sporcunun katıldı. Yarışmaların ilk gününde dereceye giren minik sporcular madalya ile ödüllendirildi. Yarışmanın açılış töreninde Türkiye Buz Pateni Federasyonu Başkanı Gökhan Özdemir tarafından Samsun Valisi Osman Kaymak’a plaket verildi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Samsun'a önemli organizasyonların verilmesinin övünç kaynağı olduğunu belirten Samsun Valisi Osman Kaymak, "Bu salonu ilimize kazandıran Gençlik ve Spor Bakanlığımıza çok teşekkür ediyoruz. Buz Pateni Federasyonu’nun böyle önemli organizasyonları şehrimize vermesi büyük bir övünç kaynağıdır. Bütün Samsunluları bu gibi etkinlikleri izlemeye davet ediyorum. Bu salonlarda uluslararası arenada şehrimizi ve ülkemizi temsil edecek sporcuların yetişmesini ümit ediyoruz" dedi.

Mustafa CİVELEK

SIRADAKİ HABER
}