HaberlerAgromec, Samsun Tarım Fuarı'nda fark yaratıyor

Agromec, Samsun Tarım Fuarı'nda fark yaratıyor

1 Ekim 2017'de 60. yılını kutlayan Agromec, Samsun 4. Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı'nda açtığı stantta 4 bin adet ürün çeşitliliğiyle adından söz ettiriyor.

Agromec, Samsun Tarım Fuarı'nda fark yaratıyor

Agromec, standında sergilediği motorlu testereler, elektrikli testereler, motorlu tırpanlar, elektrikli çim biçmeler, benzinli çim biçmeler, koruyucu maskeler, tırpan bıçakları, misinalar, iki zamanlı ve dört zamanlı yağlar, bahçe makasları, budama testereleri, meyve toplama aletleri gibi pek çok ürünle tam not alıyor.

HER ZAMAN DESTEK

Bir şehir ve ülke için markalaşmanın üretim kadar önemli olduğunu ve fuarcılığın markalaşma için en etkili faktörlerin başında geldiğini belirten Agromec Yönetim Kurulu Başkanı Kerem Özal, “Samsun’dan doğan dünya markası olarak fuarlara her zaman destek veriyoruz” dedi.

SAMSUN’DAN DOĞAN DÜNYA MARKASI

Agromec Genel Müdürü Salih Özal ise ekip olarak çok çalıştıklarını belirterek, “Samsun’dan doğan global bir marka olarak, 4 bin çeşit ürünümüzle verdiğimiz hizmetle gurur duyuyoruz. Agromec olarak fuarları çok önemsiyoruz. 12 yıldır ziyaretçi olarak, yurt içi ve yurt dışı fuarlara da katılıyoruz. Katılımcı olarak ise, Türkiye'de Düzenlenen Bursa, Konya, Diyarbakır, Antalya, Denizli, İzmir, Ankara, Adana, Samsun gibi üst düzey fuarlara, özel tasarım standımızla beraber, direkt olarak kendimiz katılıyoruz. Fuarlar tıpkı üniversiteler gibi şehrin gelişimine büyük katkı sağlıyor. Bu fuarda da standımıza ilgi oldukça yoğun. Tüm Türkiye ve yurtdışından gelen ziyaretçilere ürünlerimizi tanıtıyoruz. Fuarlarda, dünya markası olma hedefimizde, imajımızı bir üst seviyeye taşıma noktasında önemli adımlar atıyoruz” şeklinde konuştu.SIRADAKİ HABER
}