HaberlerSamsun HaberleriSamsun Okçuluk Dünya Kupası'nda gümüş madalya

Samsun Okçuluk Dünya Kupası'nda gümüş madalya - Samsun Haberleri

Samsun'da yapılan Okçuluk Dünya Kupası Finalleri'nde Klasik Yay Karışık Takımlar, Mete Gazoz ve Yasemin Ecem Anagöz gümüş madalya kazandı

Samsun Okçuluk Dünya Kupası'nda gümüş madalya

Dünya Kupası Finallerinde Klasik Yay Karışık Takımlar, Mete Gazoz ve Yasemin Ecem Anagöz, Güney Kore'li rakiplerine 5-1 mağlup oldu ve gümüş madalya kazandı. 

Samsun Batı Park’ta düzenlenen 2018 Okçuluk Dünya Kupası Finallerinde Klasik Yay Karışık Takımlar kategorisinden Güney Kore ile finalde karşılaşan Mete Gazoz ve Yasemin Ecem Anagöz 5-1 biten mücadele sonucunda gümüş madalya kazandı. 

Öte yandan 2018 Okçuluk Dünya Kupası Klasik Yay Kadınlar finalinde de Yasemin Ecem Anagöz finalde Güney Kore’den Lee Eun Gyeong’a mağlup oldu ve gümüş madalya kazandı. 

Samsun Batı Park’ta düzenlenen 2018 Dünya Kupası Klasik Yay Kadınlar finalinde mücadele eden Ecem Anagöz, Güney Kore'den Lee Eun Gyeong ile karşı karşıya geldi. Yasemin rakibine 6-4 kaybetti ve gümüş madalya aldı. 

Başarılı sporcu, çeyrek finalde son olimpiyat şampiyonu Güney Kore’den Chang Hye Jin’i 6-4, yarı finalde Hindistanlı Deepika Kumari’yi 7-3 yenmişti. 

Dünya Kupası Finalleri'nde Türkiye, şu ana kadar 1 altın ve 2 gümüş madalya kazandı.

SIRADAKİ HABER
}