HaberlerROTA YAPI YÖNETİM'DE... APARTMAN HARCAMALARINA ONLİNE TAKİP AVANTAJI

ROTA YAPI YÖNETİM'DE... APARTMAN HARCAMALARINA ONLİNE TAKİP AVANTAJI

Samsun'da birçok seçkin sitenin ve apartmanın profesyonel yönetimini üstlenen Rota Yapı Yönetim Hizmetleri, geliştirdiği mobil uygulama ile aidat giderlerini online takip kolaylığı sağlıyor.

ROTA YAPI YÖNETİM'DE... APARTMAN HARCAMALARINA ONLİNE TAKİP AVANTAJI

Samsun'da 3 yıldır apartman, site ve iş merkezi yönetimi alanında hizmet veren Rota Yapı Yönetim Hizmetleri, sunduğu hizmetlerle rahat, konforlu ve huzurlu bir hayat sürmenizi sağlıyor.

Verdikleri hizmetler hakkında konuşan Rota Yapı Yönetim Hizmetleri İşletme Sahibi İlhami Efe,"Apartmanların ve sitelerin A'dan Z'ye tüm ihtiyaçlarını yönetim olarak biz karşılıyoruz. Yönetimi üstlendiğimiz bina sahiplerinin tek yapmaları gereken belirlenen aidatı ödemek oluyor. Toplanan aidatlarla birlikte binanın elektrik,su faturalarını, varsa kapıcısının maaşını ve SGK'sını, kapıcı yoksa temizlik hizmetlerini biz veriyoruz. Bunun haricinde binanın bakım, onarımı da biz üstleniyoruz. Bina sakinleri tüm bunların stresinden uzak rahat bir şekilde yaşıyor" dedi.

MOBİL UYGULAMA İLE ŞEFFAF TAKİP

Kaliteli, güvenilir, hızlı hizmet verme ilkeleri ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla çalıştıklarını belirten İlhami Efe, "Piyasada şu anda birçok firma var. Firma sayısı daha artacaktır. Vatandaşlarımızın bu kadar firma içerisinde bizi tercih etmesi için kaliteli hizmetimizle öne çıkarmaya çalışıyoruz. Kaliteli rekabet ortamında tercih edilmek istiyoruz. Biz online olarak hizmet veriyoruz. Rota Yapı Yönetim sitesi üzerinden ve Yönetimsel isimli mobil uygulamamız ile hizmet verdiğimiz bina sakinlerinin çalışmalarımızı online olarak takip etme olanağı sunuyoruz. Bina sakinleri, mobil uygulama ile binalarının aylık gelir-gider tablosunu rahatlıkla takip edebiliyorlar. Bir yerde yaptığımız işi denetlemiş oluyorlar. Yakın zamanda mobil uygulamamıza gelecek güncelleme ile bina sakinleri yapılan harcamaların faturalarını da ceplerinde kontrol edebilecekler" diye konuştu.

HİZMET AĞIMIZ GENİŞLİYOR

Profesyonel yönetimlerini üstlendikleri apartman ve site sayısı arttıkça hizmet ağlarının da genişlediğinden bahseden Efe, "Üstlendiğimiz büyüdükçe bizim de istihdam oranımız artıyor. Çalışan sayımız ihtiyaca göre artıyor. Biz, iş güvenliği kriterleri içerisinde kadrolu çalışanlarımızla hizmet veriyoruz. Yine verdiğimiz hizmetleri genişletme çalışmaları kapsamında kapıcı olmayan binalara kadrolu elemanlarımızla çöp toplama hizmeti vermeyi planlıyoruz" şeklinde konuştu.

http://www.rotayonetim.com/

Yasir BABA

SIRADAKİ HABER
}