HaberlerBafra'dan tam destek

Bafra'dan tam destek

Camiler ve Din Görevlileri Haftası'nın önemine dikkat çeken Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, 'Müftülüğümüz öncülüğünde düzenlenecek etkinliklere elimizden gelen katkıyı göstereceğiz' dedi

Bafra'dan tam destek

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Camiler ve Din Görevlileri haftası kapsamında Bafra Müftüsü Mecmettin Kayar’ı makamında kabul etti. Müftü Kayar, Camiler ve Din Görevlileri haftasında düzenlenecek programlar hakkında Başkan Kılıç’a bilgi vererek, programlara davette bulundu.

ÇOK ANLAMLI BİR GÜN

Ziyarette konuşan Başkan Kılıç, “Camiler ve Din Görevlileri Haftası ömürlerini başkalarının iyiliği, yeryüzünün imar ve ıslahı için adayan gönül erlerini, güzel ahlakın önderlerini, insanlığın yıldız şahsiyetlerini daha yakından tanımaya ve anlamaya vesile kılmak için çok anlamlı. Bizler de Müftülüğümüz öncülüğünde düzenlenecek etkinliklere elimizden gelen katkıyı göstereceğiz. Bu vesile ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası bir kez daha kutluyorum” şeklinde konuştu.
Ziyarete Bafra Din Görevlileri Dernek Başkanı İsmail Hakkı Sipahi, Diyanet Sen İlçe Başkanı Murat Topal, Türk Diyanet Vakıf Sen İlçe Başkanı Asım Kalyoncu, Diva-Sen İlçe Başkanı Hacı Ahmet Şafak, Din Bir Sen İlçe Başkanı Enver Çakıroğlu da katıldı.

SIRADAKİ HABER
}