HaberlerFatoş Sivaslı, dünyanın en iyileriyle bir arada

Fatoş Sivaslı, dünyanın en iyileriyle bir arada

Kalıcı güzellikte Samsunlu kadınların vazgeçilmez adresi olan Fatoş Sivaslı Güzellik Merkezi İşletme Sahibi Fatoş Sivaslı, güzellik endüstrisinin öncü kuruluşu PhiAcademy'nin Belgrad'da düzenlediği eğitime katıldı

Fatoş Sivaslı, dünyanın en iyileriyle bir arada

Bugüne kadar yaptığı uygulamalarla Samsunlu kadınların gözdesi konumunda olan Fatoş Sivaslı Güzellik Merkezi İşletme Sahibi Fatoş Sivaslı, PhiAcademy’nin Belgrad’da düzenlediği eğitime katılarak, Phiremoval (silme) ve Phibrows (kaş uygulaması) alanlarında PhiAcademy’nin masterlarından eğitim aldı. Fatoş Sivaslı, 3 gün boyunca süren eğitimler boyunca güzellik alanında dünyanın önde gelen uzmanlarıyla bir araya gelme, tecrübelerini paylaşma ve güzellik uygulamalarında yeni trendleri öğrenme imkanı buldu.

EN İYİ MASTERLARLA FİKİR ALIŞVERİŞİ YAPTIK

Aldığı eğitim hakkında konuşan Fatoş Sivaslı, “Bir yıl öncesinden belirlenmiş bir eğitimdi. 3 gün boyunca Sırbistan’ın Belgrad kentinde PhiAcademy’e bağlı dünyanın en iyi masterlarından kalıcı makyaj, kalıcı kaş uygulaması ve silme işlemleri ile ilgili eğitim aldım. Daha önce aldığım eğitimlerin ileri seviyelerini deneyimleme imkanım oldu. Güzellik uygulamalarında ürünlerdeki yenilikleri görme, yeni metotlar öğrenme fırsatı buldum” dedi.

DETAYLI ANALİZLER YAPTIK

Güzellik alanında daha iyi bir hizmet verebilmek için sürekli araştırma halinde olduğu belirten Sivaslı, “Katıldığım bu eğitimle 11 farklı ülkeden Belgrad’a gelen PhiAcademy’nin en iyi masterlerıyla tanışma, fikir alışverişinde bulunma şansı yakaladım. Uyguladığımız metotlar üzerine detaylı analizler yaptık. Benim için çok faydalı bir eğitim oldu” diye konuştu.

 

Yasir BABA

SIRADAKİ HABER
}