HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın: 'Yanlış anlaşıldım'

Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın: 'Yanlış anlaşıldım' - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın, 'Daha önce söylediğim şeylerde beni yanlış anladılar. Her takım Samsunspor'a karşı artık çok özel hazırlanıyor. Samsunspor bu ligin büyük takımı' dedi.

Samsunspor Teknik Direktörü Taner Taşkın: 'Yanlış anlaşıldım'

İNEGÖL'E BAKIYORUZ

Samsunspor'da Teknik Direktör  Taner Taşkın, haftalık basın toplantısında iki haftalık çıkışı, İnegölspor maçını ve takımdaki son gelişmeleri değerlendirdi. Deneyimli teknik adam, "Hedefe giden yolda iç sahada oynayacağımız maçların hepsinin çok önemi var. Aynı şekilde deplasman maçlarının da. Eyüp galibiyetinin ardından çıkışımızı Ankara Demir önünde de sürdürmek istiyorduk. Bunun kolay olmayacağını biliyorduk. İyi bir mücadele oldu. Neticesinde galip geldik. Şimdi de önümüzdeki İnegöl maçına hazırlanıyoruz" diye konuştu.

BÜYÜK TAKIMIZ

Taner Taşkın, "Daha önce söylediğim şeylerde beni yanlış anladılar. Her takım  Samsunspor’a karşı çok özel hazırlanıyor. Samsunspor bu ligin büyük takımları gibi gözükebilir. O yüzden bize hazırlanmak çok zor değil. İnegölspor takımı da sezona şampiyonluk parolasıyla başlayan bu liglerde de söz sahibi olan bir takım. Kolay bir maç olmayacaktır. Ama biz her deplasmandan ve içeriden puan ve puanlar almaya çalışacağız. İlyas ve İrfan aynı bölgenin oyuncuları ve iyi durumdalar. Ben hep oyuncularıma 'bir tık önde olan oynar' diyorum. İkisi arasındaki durum da böyle" dedi.

CİDDİ BİR SÜREÇ

Deneyimli teknik adam şöyle devam etti: "Yeni bir takım olduğumuz için her hafta üzerine koyarak gidecek bir takım karşınıza çıkacak. Geriye doğru giden değil, hep yukarıya doğru hem oyun olarak hem de skor olarak yükselen bir takım olacak. Takım olma süreci gerçekten ciddi bir süreç, zaman isteyen bir süreç. Bu takımda yavaş yavaş hem bizim istediklerimize cevap veriyor hem de ben onları iyi tanımaya başladım. Futbol felsefesini de oturtmaya başladık. Son iki hafta bizi umutlandırıyor. Ankara Demirspor maçında mükemmel bir Samsunspor yoktu ama iyi bir Samsunspor vardı."

SIRADAKİ HABER
}