HaberlerYeşilyurt AVM'den dopdolu etkinlik

Yeşilyurt AVM'den dopdolu etkinlik

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nin büyük ilgi gören Miniclub etkinlikleri dopdolu bir içerikle yeni dönemde minik ziyaretçileriyle buluşuyor

Yeşilyurt AVM'den dopdolu etkinlik

Oyunlar, yarışmalar, aktiviteler ve sürpriz hediyelerle dolu Miniclub etkinliğinde her cumartesi-pazar günü birbirinden eğlenceli sanat faaliyetleri gerçekleştirecek.

KAHRAMANLAR GELİYOR

Ekim ayında Yeşilyurt AVM’ye gelen çocuklar her cumartesi ve pazar günü 14:00-18:00 saatleri arasında tamamen ücretsiz olan ve bütün malzemelerini Yeşilyurt AVM’nin karşılayacağı, birbirinden eğlenceli etkinlikler hazırlayacak. Ekim ayında ‘Masal Kahramanları ile Yaratıcı Drama ve Maske Atölyesi’ gerçekleştirecek olan Yeşilyurt AVM Miniclub Çocuk Atölyesi katılımcıları, kendilerini rahatlıkla ifade edebilecekleri bir ortam, yaratıcılıklarının renkli dünyasını keşiflerini ve hayal güçlerini harekete geçirme fırsatı buluyor. Ekim ayı boyunca her hafta sonu devam edecek ‘Masal Kahramanları ile Yaratıcı Drama ve Maske Yapımı’ etkinliği Alaaddin ve Jasmine, Alice Harikalar Diyarında, Keloğlan ve Cankız, Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler gibi en sevilen masal kahramanları küçük konuklarını ağırlayacak.

BİR AY SÜRECEK

4-12 yaş için planlanan ve bir ay sürecek olan atölyede katılımcılar farklı türlerden maskeler yapmayı ve maskelerine karakter vermeyi de öğrenecekler. Düşevi Sanat Merkezi eğitmenleri eşliğinde gerçekleştirilecek etkinliklerde çocuklar el, göz ve dikkat becerilerini arttırmanın yanı sıra, özgüven gelişimlerine de ayrıca katkıda bulunuyor. Yeşilyurt AVM fast food katında uzman eğitmenler eşliğinde ücretsiz olarak gerçekleştirilen Miniclub çocuk eğlencesi ekim ayı boyunca her cumartesi-pazar saat 14.00 - 18.00 arasında. Yeşilyurt AVM Miniclub tüm minikleri birbirinden eğlenceli oyunlar, yarışmalar ve aktiviteler ile eğlenirken öğrenmeye davet ediyor.

SIRADAKİ HABER
}