HaberlerTEMA'da görev değişimi

TEMA'da görev değişimi

TEMA Vakfı Samsun İlkadım İlçe Sorumluluğu gönüllü olarak yürüten Nurhayat Karalar, görevini yeni İlçe Sorumlusu Derya Keleş Korkmaz'a devretti

TEMA'da görev değişimi

Başta toprak olmak üzere tüm doğal varlıkları korumak için çalışan TEMA Vakfı Samsun İlkadım İlçe Sorumluluğunda görev değişikliği oldu. TEMA Vakfı’nı temsil etmenin büyük bir sorumluluk olduğunu belirten Derya Keleş Korkmaz, TEMA’nın büyük bir aile olduğunu ifade etti.

VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

Korkmaz, “Bugün ülke genelinde var olan 700 bini aşkın gönüllüsü, TEMA Vakfı’nın her zaman en büyük gücü oldu. İlkadım’ın doğal varlıklarını ve sürdürülebilir yaşamı korumak üzere gönüllü ekibimle birlikte var gücümüzle çalışacağız. Minik TEMA, Yavru TEMA, Ortaokul TEMA, Lise TEMA ve Genç TEMA gruplarını oluşturarak, ilçemizdeki gönüllü sayımızı artırıp, ilimize doğa ve çevre konusunda en üst düzeyde katkı sağlayacağız. Bunun için de her zaman daha çok gönüllüye ihtiyacımız var. Herkesi TEMA gönüllüsü olmaya ve destek vermeye çağırıyoruz. TEMA Vakfı İlkadım İlçe Sorumluluğu ekibi, toprağı bereketli, havası temiz, dereleri çağlayan; yaşanabilir bir gelecek için çalışmalar gerçekleştirecek. Bu kapsamda doğal varlıkların korunması için kamuoyunu bilinçlendirme çalışmaları yürütecek; verimli tarım topraklarının, su varlıklarının, mera ve orman alanlarının korunması için çalışacak” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}