HaberlerŞampiyon Canik'te

Şampiyon Canik'te

Özel Sporcular Avrupa Atletizm Şampiyonası'nda Dünya Şampiyonu olan Samsun Canik Belediyespor Kulübü sporcusu Ali Topaloğlu ve ailesi, madalyalarıyla birlikte Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i ziyaret etti

Şampiyon Canik'te

GÖĞSÜMÜZÜ KABARTTI

Portekiz’de düzenlenen Özel Sporcular Avrupa Atletizm Şampiyonası'nda Dünya Şampiyonu olan Samsun Canik Belediyespor Kulübü sporcusu Ali Topaloğlu ve ailesi madalyalarıyla birlikte Canik Belediye Başkanı Osman Genç’i ziyaret etti. Ali'yle sohbet eden Başkan Genç,”Ali bir kez daha İstiklal Marşımızı okutarak göğsümüzü kabarttı. Ali evladımız tüm ilçemizdeki engelli kardeşlerimizi bulmamıza, spora yönlendirmemize destek olacak ve bir nevi bizim engelli spor danışmanımız olacak. Kendisine Cumhurbaşkanımızın da ayrı bir ilgisi var. Ali’nin bu başarısı diğer engellilere örnek oluyor" diye konuştu.

 

GENÇ’E TEŞEKKÜR

Avrupa Şampiyonu olan Ali Topaloğlu’nun anne ve babası da, çocuklarına verdiği her türlü destekten dolayı Başkan Osman Genç’e teşekkür etti. Şampiyon Ali'nin ailesi, "Çocuğumuz evde engelli bir şekilde dururken, başkanımız verdiği destekle bugün onu Dünya ve Avrupa Şampiyonu yaptı. Ali sosyal olarak da kendini çok geliştirdi. Bu nedenle Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e teşekkür ediyoruz. İnanıyoruz ki çocuğumuz bundan sonrada güzel işlere imza atacaktır" dedi.

SIRADAKİ HABER
}