Rekor hedefi - Samsunspor Haberleri

Samsunspor yönetimi, Gaziantepspor maçında seyirci rekoru kırmayı hedefliyor. Amed ve Sancaktepe maçlarının ardından Ankara Demirspor karşılaşmasında düşen seyirci sayısının da bu kampanyayla artması hedefleniyor

Rekor hedefi

SAYI DÜŞMÜŞTÜ

Yılport Samsunspor, TFF 2. Ligi Beyaz Grup'ta şampiyonluğa koşarken, arkasında da taraftar desteğini sonuna kadar hissetmeyi hedefliyor. İç sahadaki Amed Sportif maçında 20 bine, Sancaktepe Belediyespor maçında da 15 bine yakın seyirciye oynayan  Samsunspor'da, taraftar sayısı Ankara Demirspor maçında yarı yarıya düşmüştü. Bu durum yönetimin de gözünden kaçmazken, "SamsunsporunYanındaOl sloganıyla kampanya başlatıldı.

EN AZ 25 BİN

Bu kampanyaya birçok ilçe belediye de destek verirken, belediyelerin reklam panolarında konuyla ilgili görseller yer almaya başlandı. Samsunspor taraftarı da sosyal medya üzerinden #SamsunsporunYanındaOl hastagıyla paylaşımlar yaparken, kampanya dalga dalga yayılıyor. 33 bin 919 kişilik stadı tamamen doldurmak isteyen yönetimin cumartesi günkü Gaziantepspor maçında bu kampanya ile birlikte en az 25 bin taraftarı statta toplaması bekleniyor.

SIRADAKİ HABER
}