HaberlerSamsunspor HaberleriKader günü bugün! Samsunspor camiasında şok etkisi yarattı...

Kader günü bugün! Samsunspor camiasında şok etkisi yarattı... - Samsunspor Haberleri

Çapraz bağlarında oluşan yırtık sonrası ameliyat olması beklenen Ercan Yazıcı'nın durumu bugün yapılacak son kontrollerin ardından belli olacak. İstanbul'dan da kötü haberle dönen kaptanın durumu ise camida şok etkisi yarattı

Kader günü bugün! Samsunspor camiasında şok etkisi yarattı...

ŞOK ETKİSİ YARATTI

Samsunspor'da hafta içerisinde yapılan idmanda ayağı çime takılan ve sakatlanan kaptan Ercan Yazıcı'dan kötü haber geldi. Son kontroller için İstanbul'a giden Ercan'ın ameliyat olması bekleniyor. Ancak bugün yapılacak son kontrollerin ardından nihayi karar verilecek. Çapraz bağlarında yırtık tespit edilen kaptanın ameliyat olması durumunda en az sahalardan 5-6 ay uzak kalacağı öğrenildi. Ercan aldığı bu haberle adeta yıkılırken camiada şok etkisi yarattı.

ONUN KADAR ÜZÜNTÜLÜYÜZ

Samsunspor Basın Sözcüsü Suat Çakır'da, "Ercan'la telefonda görüştüm. Kendisi bu durumdan dolayı çok üzüntülü. Talihsiz bir olay genç kaptanımızın başına geldi. Hepimiz en az Ercan kadar üzüntülüyüz. İstanbul'da yapılan son kontrollerden sonra ameliyat kararı çıktı. Bugün yapılacak son kontrol ve değerlendirmeler ardından kesin karar verilecek.

 

SIRADAKİ HABER
}