HaberlerSamsun HaberleriMHP Samsun iddialı

MHP Samsun iddialı - Samsun Haberleri

MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Vezirköprü'de geniş katılımlı istişare toplantısı düzenledi. Tekin, 'Milliyetçi Hareket Partisi Samsun'un tüm ilçelerinde olduğu gibi Vezirköprü'de de iddialıdır ve seçim sonuçları da bunu gösterecekti' dedi

MHP Samsun iddialı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Vezirköprü İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen bilgilendirme ve istişare toplantısı gövde gösterisine dönüştü. Yaklaşık 300 kişinin katıldığı toplantıda yerel seçimler öncresi yapılan hazırlıklar gözden geçirilirken hedefin ilçe burçlarına üç hilalli sancağın dikilmesi olduğuna dikkat çekildi. Toplantıya MHP Samsun İl Başkanı Taner Tekin, Ülkü Ocakları İl Başkanı Aslan Kösef, il başkan yardımcıları, MHP Vezirköprü İlçe Başkanı Dursun Gülünay, Vezirköprü Ülkü Ocakları Başkanı, ilçe başkanları, Kamu Sen’e bağlı sendika başkanları, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda partili katıldı.

TARİH YAZACAĞIZ

Toplantının amacının yerel seçimler öncesinde bilgilendirme ve istişareye yönelik bir toplantı olduğuna dikkat çeken MHP Samsun İl Başkanın Taner Tekin, “Yerel seçimlere kısa bir süre kaldı. Seçimler öncesinde teşkilatlarımız hazırlıklarını tamamladı ve son istişarelerini yapıyorlar. Bu anlamda böyle güzel bir organizasyon hazırlayan ilçe teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Burada ki heyecan ve coşku gösteriyor ki milliyetçi ülkücü hareket Vezirköprü’de tarih yazacaktır. Milliyetçi Hareket Partisi Samsun’un tüm ilçelerinde olduğu gibi Vezirköprü’de de iddialıdır ve seçim sonuçları da bunu gösterecektir” dedi.

SIRADAKİ HABER
}