HaberlerBafra HaberleriHedef çağdaş Bafra

Hedef çağdaş Bafra - Bafra Haberleri

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Bafra'nın gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım çalışmalarının büyük bir hızla sürdüğünü belirterek, 'Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, modern, çağdaş bir Bafra'dır' dedi

Hedef çağdaş Bafra

Bafra Belediyesi Fen İşleri müdürlüğüne bağlı ekipler, ilçe genelini kapsayan çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
İlçe merkezi ve dış mahallelerde daha önceden belirlenen program dahilinde süren çalışmalar kapsamında ilçenin Çilhane Mahallesinde kaldırım çalışmaları gerçekleşiyor. Çihane Mahallesi, Kurultay sokak, Seyit Ali sokak, Şehit İsa Kurt sokaklarında toplam 700 metrekare kaldırım çalışması yapıldı. Narlı sokaktaki çalışmaların ardından Çilhane mahallesinin kaldırım ihtiyacı giderilmiş olacak.

ÇALIŞMALAR SÜRECEK

Fen İşleri ekiplerinin program dahilinde kaldırım çalışmalarını Gazipaşa mahallesinde sürdüreceğini söyleyen Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, "Şehrimizde oluşan aksaklıkları giderip modern ve çağdaş bir görünüme kavuşturmak için sürdürdüğümüz çalışmalarımız hızla devam etmektedir. Şehrin gelişip modern bir yapıya kavuşması için ihtiyaç bulunan bölgelerde kaldırım, çalışmalarımız büyük bir hızla sürüyor. Hedefimiz altyapı sorunu olmayan, modern, çağdaş bir Bafra’dır” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}