HaberlerGeleceğe yatırım yapıyor... Spor için İlkadım

Geleceğe yatırım yapıyor... Spor için İlkadım

İlkadım Belediyesi'nin 'Sağlık İçin Spor, Spor İçin İlkadım' sloganıyla başlattığı, 'Gelecek İçin Minik Adım, Spor İçin İlkadım' ile 'İlkadım Sizden Fırsatlar Bizden' projelerinin 4. etabının açılışı gerçekleşti

Geleceğe yatırım yapıyor... Spor için İlkadım

4. ETABI BAŞLADI

Samsun İlkadım Belediyesi spora ve geleceğe yönelik projelerine ara vermeden devam ediyor. Geçen sezon da 25 bin çocuğu sporla buluşturan İlkadım Belediyesi, bu yıl sporla tanışan çocuk sayısını daha da yukarılara taşımayı hedefliyor. Bu kapsamda İlkadım Belediyesi Mete Adanır Spor Salonunda gerçekleşen törenle "Gelecek İçin Minik Adım, Spor İçin İlkadım" ve "İlkadım Sizden, Fırsatlar Bizden" projelerinin 4. etabı faaliyete geçirildi.

EN MUTLU OLDUĞUM PROJE

Çocukları küçük yaştan itibaren sporla tanıştırdıklarını belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “En mutlu olduğum projelerden bir tanesinin sezon açılışını gerçekleştirdik. Belediye olarak spora çok önem veriyoruz. Çünkü geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın küçük yaştan itibaren sporla tanışması için geliştirdiğimiz birçok proje var. 'Gelecek İçin İlkadım', 'Spor İçin İlkadım' anlayışıyla geçen yıl 25 bin çocuğumuzu sporla buluşturduk.

 TÜM İMKANLAR BİZDEN

Başkan Erdoğan, "Minik çocuklarımızı ve ilkokul 1, 2, 3 ve 4. sınıf çocuklarımızı da sporla tanıştırarak o çocukların hangi spora eğilimli olduklarını da ortaya çıkartıyoruz. Spor demek, disiplin, ahlak ve sosyalleşme demektir. Bu projemize destek veren herkese teşekkürlerimizi sunuyorum. Çocuklarımızı okullarından kendi araçlarımızla alıp sporla buluşturuyoruz. Bundan sonra da spora ve geleceğe olan yatırımımız devam edecek” dedi.

BERABER SPOR YAPTILAR...

Etapların startının verilmesinin ardından İlkadım Kaymakamı İbrahim Keklik, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok ve İlkadım İlçe Milli Eğitim Müdürü Halil İbrahim Akmeşe çocuklarla birlikte çeşitli spor faaliyetleri gerçekleştirdi.

SIRADAKİ HABER
}