HaberlerEskişehir Haberleri15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Derneği Vali Çakacak'ı ziyaret etti

15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Derneği Vali Çakacak'ı ziyaret etti - Eskişehir Haberleri

Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Genel Başkanı Abbas Gündüz'ü ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Derneği Vali Çakacak'ı ziyaret etti

Nazik ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Çakacak, devletin şehit ailelerinin ve gazilerimizin yanında olduğunu ve onlara her zaman maddi ve manevi destek olmaya çalıştığını söyledi.
Tarih boyunca verdiği var olma mücadelelerinden hep zaferle çıkmış olan yüce Türk milletinin; vatanını, bayrağını, milli ve manevi değerlerini hedef alan saldırılara her zaman canı pahasına karşı koyduğunu belirten Vali Çakacak, 'Geçmişimizden aldığımız her dersin, geleceğimizi aydınlatan bir ışık olduğunu unutmamalıyız' ifadelerini kullandı.
Şehit aileleri ve gazilere verdiği maddi ve manevi desteklerden dolayı Vali Çakacak'a teşekkürlerini ileten Başkan Gündüz ise, derneğin çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ziyaretin sonunda 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri, Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Başkanı Gündüz, Vali Çakacak'a teşekkür plaketi takdim etti.

SIRADAKİ HABER
}