HaberlerKocaeli HaberleriBaşkanlar vatandaşlarla buluştu

Başkanlar vatandaşlarla buluştu - Kocaeli Haberleri

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ile birlikte Mimar Sinan Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya geldi.

Başkanlar vatandaşlarla buluştu


Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Körfez'de birçok ziyarette bulundu. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran ile birlikte ilk olarak Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Körfez Temsilciliğinin yeni yer açılışına katıldı. Açılışa ayrıca Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can, Kocaeli Vergi Dairesi Başkanı Ayhan Yaman, KSMMMO Başkanı Fikret Gökmen, Körfez İlçe Temsilcisi Orhan Bozkurt, AK Parti İlçe Başkanı Şener Söğüt ve çok sayıda davetli katıldı.

Başkanlar İbrahim Karaosmanoğlu ve İsmail Baran, daha sonra Mimar Sinan Mahallesi'ndeki Mehmet Akif Ersoy Camii'nde vatandaşlarla bir araya geldi. Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, Körfez'de hayata geçirilen yatırımlarda Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nun büyük emek ve desteği olduğunu belirterek, 'Yaptığımız her projede Başkanımızın desteğini görüyoruz. Onun yanımızda olduğunu hissetmek bizlere güç veriyor' dedi.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu da Kocaeli'ye yakışan ve güzelleştiren projelere imza attıklarını belirterek, 'Kocaeli'nde bu kadar güzel hizmetin yapılmasında belediyelerimiz arasındaki uyum önemli. Göreve gelirken verdiğimiz sözler vardı. Bunları tutmanın ve üzerine yenilerini eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. 2014'te metro yatırımını vaat etmiştik. Yatırıma fiilen başlıyoruz. Kocaeli'nin geleceğine yatırım için yerin altında yeni bir yol açıyoruz. Gebze OSB - Darıca Sahil Metrosu'yla Kocaeli Metrosu'nun ilk adımını Gebze bölgesinde atıyoruz. İnşallah ikinci adımımız Körfez-Derince-İzmit-Kartepe Metro Hattı olacak' diye konuştu.
Altyapı konusunda çok uzun yıllar yapılamayan birçok hizmet sunulduğunu belirten Başkan İbrahim Karaosmanoğlu, İSU'nun şu an Körfez bölgesinde yoğun bir altyapı çalışması yürüttüğünü belirtti.

SIRADAKİ HABER
}