HaberlerBalıkesir HaberleriRomanyalı misafirler öğrenciler, Müdür Yıldız'ı ziyaret etti

Romanyalı misafirler öğrenciler, Müdür Yıldız'ı ziyaret etti - Balıkesir Haberleri

'Avrupa Kardeş Okul Projesi' kapsamında Balıkesir'de bulunan olan Romanyalı öğrenciler ve FEKAL Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileriyle birlikte İl Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret ettiler.

Romanyalı misafirler öğrenciler, Müdür Yıldız'ı ziyaret etti

'Avrupa Kardeş Okul Projesi' kapsamında ilimizi ziyarete gelen Romanya Colletis College Mangalia okulu idareci, öğretmen ve öğrencileri kabul eden İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız; Türk ve Romen öğrencilerle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.
Romanya ile tarihte çok güçlü bağları olan bir ülke, ulus olarak sizleri kendimizden bir parça olarak görüyoruz diyerek sözlerine başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Yıldız: 'Öncelikle ülkemize, Balıkesir'imize hoş geldiniz! Sizleri Balıkesir'imiz de ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyduğumuzu ifade etmek istiyorum. Bu güzel projeye öncülük eden Fatma Emin Kutvar Anadolu Lisemizin kıymetli idareci, öğretmen ve öğrencilerini de ayrıca tebrik ediyorum. Şunu hiçbir zaman unutmayınız ki insanların dili, ırkı, rengi farklı olsa da gözyaşlarının rengi hep aynıdır. Bu anlamda hepimiz kardeşiz' dedi.
Ziyaret, Romanya Colletis College Mangalia okulu heyetinin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Yıldız'a hediye takdimi ile sona erdi.

SIRADAKİ HABER
}