HaberlerSamsun HaberleriCHP Samsun'da aday temayülü başladı

CHP Samsun'da aday temayülü başladı - Samsun Haberleri

CHP Samsun, CHP Genel Merkezi tarafından görevlendirilen iki milletvekiliyle birlikte aday yoklamalarına başladı. Aynı zamanda CHP'de gelen yoğun talep üzerine aday adaylık başvuruları 26 ekime kadar uzatıldı

CHP Samsun'da aday temayülü başladı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun teşikatında temayül heyecanı başladı. CHP Genel Merkezi tarafından Samsun'da saha çalışması yapmaları için görevlendirilen CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü ve CHP Bursa Milletvekili Yüksel Özkan, Samsun'a gelerek görüşmelerine sivil toplum kuruluşları ile başladı.

ADAY ADAYLARI İLE GÖRÜŞÜLECEK

Samsun'da iki gün sürecek olan çalışmalar kapsamında genel merkez ekibi, ilk günde Ticaret ve Sanayi Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Odası gibi meslek kuruluşları ile Kavak Dernekleri Federasyonu (KADEF) gibi bazı sivil toplum örgütlerini ziyaret etti. Heyet ikinci günde ise, ilçe başkanları ve aday adayları ile görüşmeler gerçekleştirecek.

BİR HAFTA UZATILDI

Ayrıca CHP'de Alınan bilgiye göre CHP, 1 Ekim’de başlayan ve 19 ekim tarihinde sona erecek olan aday adaylığı başvuruları 26 ekime kadar uzatıldı. CHP Genel Merkezi tarafından yayınlanan geneldede süre uzatılmasının nedeninin aday adaylarından gelen yoğun talep olduğu belirtildi.

SIRADAKİ HABER
}