HaberlerÖnemli bir köprü

Önemli bir köprü

Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, muhtarlarla bir araya geldi. Özbalcı, 'İnsanımızın mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmeleri için kamu ve yerel yönetimler arasında önemli bir köprü vazifesi gören tüm eski ve yeni muhtarlarımızın bu özel gününü kutluyorum' dedi

Önemli bir köprü

Samsun'un Ladik ilçesinde 19 Ekim Muhtarlar Günü kapsamında kutlama programı düzenlendi. Atatürk Anıtı'na çelenk sunumuyla başlayan program, Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı'ya yapılan ziyaretle devam etti.

BAŞKAN KUTLADI

Misafirlerini kapıda karşılayan Başkan Özbalcı, muhtarların gününü kutlayarak, ziyaret için tüm muhtarlara teşekkür etti. Özbalcı: “Devletimizin ve Sayın Cumhurbaşkanımızın temsilcisi olan muhtarlarımız, halkımızla çok daha alakadar olmak, halkımızın talep, problem ve ihtiyaçlarını en kısa yoldan yetkili makamlara arz ederek çözüme vesile olmak hususunda daha iyi imkanlara kavuşmuştur. Vatandaşlarımızın kamu ve yerel yönetimlerce gerçekleştirilen hizmetlerle buluşması, insanımızın mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmeleri için kamu ve yerel yönetimler arasında önemli bir köprü vazifesi gören tüm eski ve yeni muhtarlarımızın bu özel gününü kutluyor, görevi başındaki muhtarlarımıza da başarılar diliyorum. Ayrıca bugün aramızda olmayan, bu müesseseye hizmet etmiş, ebediyete göç eden muhtarlarımızı da rahmet ve minnetle anıyorum" diye konuştu.

 

SIRADAKİ HABER
}