Haberlersamsun HaberleriYangın ile ilgili İl Sağlık Müdürlüğü'nden açıklama !

Yangın ile ilgili İl Sağlık Müdürlüğü'nden açıklama ! - samsun Haberleri

Samsun'da Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde meydana gelen yangın ile ilgili İl Sağlık Müdürlüğü'nden açıklama yapıldı.

Yangın ile ilgili İl Sağlık Müdürlüğü'nden açıklama !

Saat 20:00 sularında Samsun  Ruh Sağlığı ve Hastalıkları hastanemizin 5. Katında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıkmıştır.
Yangına ilk müdahale hastane ekiplerimiz tarafından yapılmış, serviste bulunan hastalarımız süratle başka bir bölüme aktarılarak ilk güvenlik önlemleri alınmış, Samsun  Büyükşehir Belediyesi İtfaiyemizin müdahalesiyle de yangın kısa sürede tamamen kontrol altına alınmıştır.
Yangın sırasında oluşan dumandan etkilenen 1 hastamız ve 6 personelimiz, SBÜ Eğitim ve Araştırma ve Gazi Devlet Hastanelerimiz acil servislerine nakledilerek burada ilk kontrollerinin yapılması sağlanmıştır.
Hasta ve çalışanlarımız da herhangi bir yanık durumu yoktur. An itibariyle hastanelere sevki yapılan hasta ve sağlık çalışanlarımızdan 2’si taburcu edilmiş, genel durumları iyi olan 5’inin ise takiplerine ilgili hastanelerde kontrol amaçlı olarak devam edilmektedir. Yangının çıktığı bölümde kalan hastalarımız diğer servislere kontrollü olarak nakledilmiştir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Samsun'da hastanede yangın çıktı: 7 kişi zehirlendi !

SIRADAKİ HABER
}