HaberlerLadik Belediye Başkanı Selim Özbalcı: 'Eğitime katkı sürecek'

Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı: 'Eğitime katkı sürecek'

Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı, 'Gençlerimizin sağlıklı bir şekilde eğitim almalarına büyük önem veriyoruz' dedi

Ladik Belediye Başkanı Selim Özbalcı: 'Eğitime katkı sürecek'

Ladik Belediyesi, merkez mahallelerde yürüttüğü yol yapım çalışmalarına ara vermeden devam ederken, bir yandan da ilçenin diğer ihtiyaç alanlarını belirleyip, hizmet yelpazesini genişletiyor. Bu kapsamda belediye, Akpınar Eğitim Yerleşkesi'ne çevre düzenlemesi ve yol yaparak, eğitim-öğretim alanına da yardım elini uzatıyor.

GENÇLERİMİZ ÇOK DEĞERLİ

Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Selim Özbalcı, “Belediye olarak gençlerimizin sağlıklı bir şekilde eğitim almalarına büyük önem veriyoruz. Öğrencilerimize daha güzel ortamlarda eğitim verilmesini sağlamak öncelikli hedeflerimizden. Bu bağlamda Akpınar’ın yolları ekiplerimiz tarafından parke taşı döşenip, bordür ile kaplanıyor. Akpınar eğitim yerleşkesini kirden, tozdan kurtararak, sağlıklı ve daha rahat bir eğitim ortamı oluşturuyoruz. Büyük bir özveriyle çalışmalarımızı yürüten ekiplerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

ÖZBALCI'YA TEŞEKKÜR

Çalışmalardan dolayı memnuniyetini dile getiren İlçe Milli Eğitim Müdürü Aykan Sancı, "Türkiye’nin güzide okullarından olan Akpınar’a belediyemizin yaptığı çevre düzenlemesi ve yol çalışmalarından çok memnun kaldık. Eğitim camiası olarak Belediye Başkanımız Selim Özbalcı’ya ve belediye personeline çok teşekkür ediyoruz" dedi.SIRADAKİ HABER
}