HaberlerSamsun HaberleriTercih edilen bir ilçeyiz

Tercih edilen bir ilçeyiz - Samsun Haberleri

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Sosyal belediyeciliği her safhada başarılı bir şekilde uygulayarak birçok belediyeye de örnek olduk. Tekkeköy, bölgede herkesin yaşamak için tercih ettiği ilçeler arasındaki ilk sıralardaki yerini aldı' dedi

Tercih edilen bir ilçeyiz

AK Parti  Tekkeköy İlçe Danışma Kurulu Toplantısı yapıldı. Toplantıda konuşma yapan Belediye Başkanı  Hasan Togar, Tekkeköy’ün çok hızlı bir şekilde değiştiğine vurgu yaptı. 55 aylık bir hizmet dönemini geride bıraktıklarını ifade eden Togar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın belediyecilik anlayışı çerçevesinde çok önemli hizmetleri, projeleri ilçeye kazandırdıklarını dile getirdi.

 ÖRNEK OLDUK

Başkan Togar, “Rutin belediyecilik hizmetlerinin dışında sosyal belediyeciliği her safhada başarılı bir şekilde uygulayarak birçok belediyeye de örnek olduk. Ayrıca ilçemiz eğitimden başlayarak her alanda büyük devlet yatırımlarına ev sahipliği yaptı. Bugün Tekkeköy bölgede herkesin yaşamak için tercih ettiği ilçeler arasındaki ilk sıralardaki yerini aldı. Yerelden genele bakanlarımız ve milletvekillerimizin çabalarıyla bugünlere geldik” ifadelerini kullandı.

 VAATLERİMİZİ YERİNE GETİRDİK

Tekkeköy’ün yüzyıllık özleminin dindiğini söyleyen Togar, “Bugüne kadar vatandaşlarımıza verdiğimiz tüm vaatleri yerine getirdik. Halkımızın en büyük özlemi de artık diniyor. Cumhurbaşkanımızın Samsun ziyaretinde dile getirdiği 250 yataklı devlet hastanemizin de yakında temeli atılacak. Vermiş olduğumuz bir sözümüzü daha yerine getirmiş olduk. Bu süreçte emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}