HaberlerSamsun'u temsil edecekler

Samsun'u temsil edecekler

Ulusal ve bölgesel liglerde oynanacak müsabakaların hakemlerini açıkladı. Samsun ilini klasmanlarda temsil eden birçok hakem ve gözlemci de oynanacak 11. hafta müsabakalarında görev yapacak

Samsun'u temsil edecekler

13 HAKEM 7 GÖZLEMCİ

Türkiye Futbol Federasyonu ulusal ve bölgesel liglerde bu hafta oynanacak müsabakaların hakemlerini açıkladı. Samsun ilini klasmanlarda temsil eden birçok hakem ve gözlemci de oynanacak olan müsabakalarda görev yapacak. Samsun ilini 13 hakem ve 7 gözlemci bu hafta temsil edecek. TFF 2.Lig Beyaz Grup 11. hafta Keçiörengücü-Bayrampaşa karşılaşmasında Bülent Uludoğan yardımcı hakem, TFF 2.Lig Kırmızı Grup Tokatspor-Etimesgut Belediyespor karşılaşmasında ise Hasan Erdoğan yardımcı hakem olarak görev yapacak.

ÖNEMLİ GÖREVLER

TFF 3.Lig 3. Grup 11. hafta Çorum Belediyespor-Bağcılar Spor Kulübü karşılaşmasında Gökhan Özbulut orta hakem, Faruk Küstül ise 4. hakem görevini üstlenecek. Yine Alibeyköyspor-Osmaniyespor Futbol Kulübü karşılaşmasında Taner İlker Gümrükçüoğlu ve Ahmetcan Akkoyun yardımcı hakemlik yapacak. Spor Toto 1.Lig 11. hafta Hatayspor-Ümraniyespor karşılaşmasında Namık Karaman, TFF 2. Lig Beyaz Grup Keçiörengücü-Bayrampaşa karşılaşmasında İlkay Aydın, TFF 2.Lig Kırmızı Grup Darıca Gençlerbirliği-Manisa Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasında Adnan Pişkin, TFF 3. Lig 2.Grup Esenler Erokspor-Kızılcabölükspor karşılaşmasında Nurtaç Yazar gözlemci olarak görev alacak.

 

SIRADAKİ HABER
}