HaberlerSakarya HaberleriBaşkan Yardımcısı Kaynarca, Başkan Alemdar'ı ziyaret etti

Başkan Yardımcısı Kaynarca, Başkan Alemdar'ı ziyaret etti - Sakarya Haberleri

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar makamında AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca'yı ağırladı.

Başkan Yardımcısı Kaynarca, Başkan Alemdar'ı ziyaret etti


Hafta sonu Sakarya'ya gelerek, ilçe teşkilatları ile bir araya gelen AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, AK Parti Serdivan ve Adapazarı İlçe Teşkilatlarındaki görüşmelerinin ardından AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç'la birlikte Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'a misafir oldu. İldeki programı kapsamında AK Parti Serdivan İlçe Teşkilatı'na misafir olan Kaynarca, burada AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Burak Erken, yönetim kurulu üyeleri, meclis üyeleri, ana kademe, kadın kolları ve gençlik kollarının yanı sıra teşkilat mensupları ile bir araya gelerek sohbet etti. Tülay Kaynarca yerel seçimler öncesi çalışmalar hakkında Erken'den bilgi aldı.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Tülay Kaynarca, ildeki programlarının ardından AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç'la birlikte Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ı makamında ziyaret etti. Başkan Yusuf Alemdar, Kaynarca'ya Serdivan'daki çalışmalar hakkında bilgi verdi. Serdivan'da yakalanan başarının altında birlikte hareket etme anlayışının yattığını belirten Alemdar temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra, ekonomik, kültürel ve sosyal alanda hayata geçirilen her yatırımın Serdivan'a ayrı bir değer kattığını belirterek, bu anlayışı göreve geldikleri günden bugüne muhafaza ederek hizmet etmeye devam ettiklerini belirti.

SIRADAKİ HABER
}