HaberlerSamsunspor HaberleriHaber Medya gururla sunar... Üst üste iki maç canlı yayınlanacak

Haber Medya gururla sunar... Üst üste iki maç canlı yayınlanacak - Samsunspor Haberleri

Yılport Samsunspor'un yeniden ayağa kalktığı 'Uyanış Sezonu'nda iç saha maçları yayıncı kuruluşu olan Haber Medya Grubu, Sarıyer deplasmanının da haklarını aldı. Bu pazar oynanacak Keçirörengücü ve bir sonraki haftaki Sarıyer maçları Haberaks TV ve 103.5 Haber Radyo'dan taraftarla buluşacak.

Haber Medya gururla sunar... Üst üste iki maç canlı yayınlanacak

BÜYÜK HİZMET

Yılport Samsunspor 'Uyanış Sezonu'nda yükselişe geçip emin adımlarla TFF 1. Ligi'ne doğru ilerlerken, Haber Medya Grubu da, yurt dışı ve şehir dışındaki Samsunspor taraftarları büyük bir hizmet sunuyor. Kırmızı- Beyazlıların iç saha yayıncı kuruluşu olan Haberaks TV ve 103.5 Haber Radyo, bu pazar saat 13.30'daki Keçiörengücü maçını da canlı olarak yayınlayacak. Haber Medya Grubu yetkililerinin rakip takımlarla yaptığı görüşmeler sonucunda  Samsunspor taraftarlarına müjdeli bir haber daha geldi.

SARIYER DE TAMAM

Şampiyonluk için en kritik virajlardan birisi olan 13. haftadaki Sarıyer deplasmanının da yayın hakları alındı. Böylelikle hem bu Pazar günkü Keçiörengücü, hem de 18 Kasım'daki Sarıyer maçları Haber Medya Grubu'ndan canlı olarak taraftarlar buluşturulacak. Yasal prosedürler çerçevesinde her maçın yayınlanması için ev sahibi takımlarla ciddi bir çalışma içerisine giren  Haber Medya Grubu'nun diğer deplasman karşılaşmaları için de görüşmeleri sürüyor. Sözleşmeleri imzalanan karşılaşmaların zamanı geldiğinde açıklanacağı belirtildi.

SIRADAKİ HABER
}