HaberlerDev turnuvada ödüllü son

Dev turnuvada ödüllü son

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında düzenlenen 'Atatürk Tenis Kupası' yapılan final karşılaşmalarının ardından ödül töreniyle son buldu. Turnuvada A kategorisinde Yunus Binos ve B kategorisinde Levent Çakır şampiyon oldu

Dev turnuvada ödüllü son

ŞAHİN'DEN DESTEK SÖZÜ

Samsun Tenis Kulübü tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında düzenlenen 'Atatürk Kupası' yapılan final karşılaşmalarının ardından düzenlenen ödül töreniyle son buldu.

Bir ay süren turnuvada A kategorisinde Yunus Binos şampiyonluk kupasını kaldırırken B kategorisinde Levent Çakır birinci oldu. Turnuvada dereceye giren sporculara madalya ve kupalarını Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ve Samsun Tenis Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Dursun takdim etti.

 

ŞAMPİYONLARA TEBRİK

Başkan Zihni Şahin 'Antalya Uludağ Cup Hafta Sonu Turnuvası'nda' 5 altın, 5 gümüş madalya kazanan sporcuları tebrik ederek yetenekli raketlere destek sözü verdi. Başkan Şahin, Samsun'da tenis sporunun geliştiğini ve başarının her geçen gün daha da arttığını belirtti. Kulüp Başkanı Dursun, kulüpte 50'si lisanslı performans sporcusu olmak üzere 150 sporcunun eğitim gördüğünü söyleyerek 'Engelliler ve Down Sendromlu Çocuklarla' ilgili eğitim projelerine dikkat çekti.

Mustafa CİVELEK

SIRADAKİ HABER
}