HaberlerBaşarının adı Derecik olacak

Başarının adı Derecik olacak

Kısıtlı imkanlara rağmen okul spor müsabakalarına katılan ve elde ettiği başarılarla adından söz ettiren Derecik Ortaokulu yeni sezona hazırlanıyor. 4 kategoride turnuvalara katılacak olan okulun tek hedefi ise şampiyonluk

Başarının adı Derecik olacak

2018-2019  Okul Sporları müsabakalarında yer alacak olan  Derecik Ortaokulu, yeni sezona bomba gibi hazırlanıyor. Kısıtlı bütçelere rağmen turnuvalarda yer alan ve önemli işlere imza atan okulun hedefi ise boy göstereceği 4 kategoride şampiyonluklara ulaşmak. Futbol, atletizm, satranç ve dart branşlarında yerlerini alacaklarını belirten Beden Eğitimi Öğretmeni Hasan Cem Keskin, "Birçok okulun bizden daha çok imkanları var. Ama biz sahada yüreğimizi ortaya koyarak mücadele edeceğiz. 4 kategoride öğrencilerimizle şampiyonluk kulvarında boy göstereceğiz. Sportif faaliyetlerimizin yanı sıra sosyal aktivitelerle öğrencilerimizin yanında oluyoruz. Bizlere bu imkanı sunan herkese teşekkür ediyoruz"dedi.

MİKROFONU ÇOK SEVDİLER...

Derecik Ortaokulu öğrencileri Haberaks Tv mikrofonuna büyük ilgi gösterdi. Gazeteciliğe ve televizyonculuğa merak salan öğrenciler kendi aralarında keyifli röportajlar da yaptı.

Salim YILDIZ / Özel haber

SIRADAKİ HABER
}