Haberler Süper Ligin 'Fatih'i' olacak

Süper Ligin 'Fatih'i' olacak

Samsun amatörünün köklü kulüplerinden 1453 Fatihspor, düzenlenen açılış törenin ardından topbaşı yaptı. Başkan Tonguç Ali Anıl, 'Tek hedefimiz Süper Amatör Lig'e yükselmek' dedi

 Süper Ligin 'Fatih'i' olacak

AÇILIŞA YOĞUN İLGİ

Samsun 1. Amatör Küme Büyükler Ligi'nde mücadele edecek 1453 Fatihspor, topbaşı yaptı. 1453 Fatihspor yönetimi tarafından Fatih Mahallesi’nde bulanan Şehit Jandarma Komanda Er Hüseyin Kaşka Parkı’nda düzenlenen açılış töreni yoğun ilgi gördü. Törene AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Hakan Ay, Yab-Pa Akademi Başkanı Ali Akyüz, Atakum Samsunspor Taraftarlar Derneği Başkanı Erkut Erbil, Hak-İş Samsun Şube Başkanı Ziya Uzun, mahalle muhtarları ve çok sayıda taraftar katıldı. Açılışta kulüp yönetimi tarafından futbolculara, teknik ekibe ve taraftarlara tatlı ikramı yapıldı.

HEDEF SÜPER AMATÖR

Hedeflerinin Süper Amatör Lig’e yükselmek olduğunu belirten Başkan Tonguç Ali Anıl, “Profesyonel liglerde ve BAL’da forma giymiş birçok oyuncuyu bünyemize kattık. Tek hedefimiz Süper Amatör Lig’e yükselmek. Ahmet Usta, Adem Sağlam, Murat Sağlam ve Erol Yılmaz gibi değerli teknik adamlarla birlikte kaliteli bir ekip oluşturduk. İlk hedefimize ulaşmaya başarırsak, bir sonraki hedefimiz ise Bölgesel Amatör Lig’e yükselmek” diye konuştu. Samsunspor’un eski futbolcuları teknik adam Ahmet Usta ile Adem Sağlam kulübün sportif direktörlük görevini üstlendi. A takım Antrenörü Murat Sağlam olurken, Erol Yılmaz ise altyapı antrenörlüğü yapacak.

Mustafa CİVELEK

SIRADAKİ HABER
}