Haberler4 branşta şampiyonluk için...

4 branşta şampiyonluk için...

Başarılarla dolu tarihi ile fark yaratan Ertuğrul Gazi Ortaokulu, yeni sezona bomba gibi hazırlanıyor. Futbol, futsal, voleybol ve masa tenisi ile bireysel kategorilerde boy gösterecek olan okulun hedefi ise şampiyonluk

4 branşta şampiyonluk için...

 ŞAMPİYONLUK PEŞİNDE

2018-2019 Okul Sporları sezonunda Atakum ilçesini temsil edecek olan Ertuğrul Gazi Ortaokulu yeni sezona sıkı bir şekilde hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl küçük erkekler futbolda ilçe birinciliği ve ilde beşincilik elde eden okul, küçük kızlar kategorisinde ilçe üçüncülüğü elde etti. Bu sezonda futbol, futsal, voleybol, masa tenisi ile birçok ferdi dalda turnuvalarda yer alacak Ertuğrul Gazi Ortaokulu, şampiyon peşinde.

 TEMELLERİ ATILDI

En iyi şekilde müsabakalara hazırlandıklarını belirten Beden Eğitimi Öğretmenleri Hakan İnen ve İlhan Topal, "Geçtiğimiz yıl çeşitli dereceler elde ederek farkımızı ortaya koyduk. Küçük erkekler futbolda ilçe birincisi ve ilde beşinci olduk. Yine küçük kızlarda ilçe üçüncüsü olmayı başardık. Bu sezonda yine futsal, futbol, voleybol, masa tenisi ve birçok ferdi dalda okulumuzu temsil edeceğiz. Erkek voleybol ve basketbolda ise temelleri attık"dedi.

 Salim YILDIZ ÖZEL

 

SIRADAKİ HABER
}