HaberlerKayseri HaberleriTürkiye Belediyeler Birliğinden Hacılar'a hibe desteği

Türkiye Belediyeler Birliğinden Hacılar'a hibe desteği - Kayseri Haberleri

Türkiye'deki tüm belediyeleri tek çatı altında toplayan ve belediyelerin gelişmelerini hedefleyen Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından Hacılar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün kullanımı için 12 tonluk 1 adet damperli kamyon hibe dildi.

Türkiye Belediyeler Birliğinden Hacılar'a hibe desteği

Hibe edilen kamyonu teslim alan Belediye Başkan Vekili Bilal Özdoğan, Hacılar için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştıklarını ifade etti.
Destekleri için TBB Yönetimine teşekkür eden Özdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü; 'İlçemize bir adet çekici kamyon kazandırmış bulunuyoruz. TBB'nin değerli katkılarıyla 12 tonluk çekici kamyonumuzu Fen İşleri Müdürlüğümüzün hizmetlerinde kullanılmak üzere teslim aldık. Katkılarından dolayı Türkiye Belediyeler Birliği'nin Sayın Başkanı'na, Yönetim Kurulu Üyelerine ve Genel Sekreterimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İlçemizin malum coğrafyası ve iklim şartları ortadadır. Yaklaşan kış öncesinde de gerek karla mücadelede gerekse hafriyat ve asfalt işlerimizde de rahatlıkla kullanabileceğimiz güçlü bir kamyonumuz daha oldu. Bunların hepsi geniş hizmet ağında, kaliteli hizmet anlayışıyla devam eden işlerimizin göstergesidir. Güzel günlerde kullanmak dileğiyle, ilçemize hayırlı olsun.'

SIRADAKİ HABER
}