HaberlerKocaman bir aileyiz

Kocaman bir aileyiz

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, 'Biz 20 bin nüfusumuzla birbirimize sıkı sıkıya bağlı kocaman bir aileyiz' dedi

Kocaman bir aileyiz

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, Canbulatoğlu Çerkes Ekrem Bey Parkı'nda vatandaşlarla bir araya geldi. Kavak ilçe genelinde yapılan tüm çalışmalarda halkla fikir alışverişinin çok önemli olduğunun altını çizen Başkan Sarıcaoğlu, ilçede hayata geçirdikleri tüm projelerin, ortak çalışma ve ortak görüşün ürünü olduğunu kaydetti.

KAVAK İÇİN YÜKSELİŞ ZAMANI

Başkan Sarıcaoğlu, “Hepimizin ortak düşüncesi ilçemizin çok daha iyi noktalara ulaşması ve bunun için mücadele etmektir. İlçemize gelecek büyük yatırımların da birkaç kişinin kararı ile olması ilçeye yapılan en büyük yanlış olur. İşte bu amaçla bizler de önce halkımızın isteklerini belirliyoruz, ardından ona göre proje hazırlıyoruz. Bu hep böyle oldu bundan sonra da böyle devam edecek” dedi. Görevde bulunduğu süreçte yapılan yatırım ve alınan hizmetlerle Kavak’ın temel ihtiyaçlarının giderildiğini, bundan sonrasında ilçeyi geleceğe taşıyacak daha büyük projeler üzerinde çalıştıklarını belirten Sarıcaoğlu, “Yaşanılan kentlerde olmazsa olmaz zorunlu ihtiyaçlar vardır. Kısaca yol, su, altyapı, düğün salonu, parklar gibi bu ihtiyaçlar olmadan bir ilçe elbette ki yükselişe geçemez. Biz bu zorunlu ihtiyaçlarımızı gecemizi gündüzümüze katarak yaptık. Şimdi çıtayı daha yükselterek mega projeleri hayata geçirmemiz gerekiyor. Çok büyük projelerle ilçemizi 2023 vizyonuna hazırlayıp yükselişte olan ülkemizin hızına ayak uydurmamız lazım. Biz de bu hedef doğrultusunda daha çok çalışarak yeni dönemde geleceğin kentini halkımızla birlikte ortaya çıkartacağız” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}