HaberlerAnkara HaberleriŞehit aileleri ve gaziler moral depoladı

Şehit aileleri ve gaziler moral depoladı - Ankara Haberleri

Kahramankazan 15 Temmuz Şehit ve Gazi Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nce hayata geçirilen 'Şehidimin Emanetleri' projesi kapsamında, şehit yakınları ve gazilere moral motivasyon semineri verildi.

Şehit aileleri ve gaziler moral depoladı

Kahramankazan Belediyesi Çok Amaçlı Salonu'nda gerçekleştirilen etkinliğe şehit aileleri ve gaziler ile ilçe protokolü katıldı. Şehitlerin anılarının yaşatılması, çeşitli aktivitelerle şehit yakınları ve gazilere moral ve motivasyon desteği verilerek sosyal hayata entegrasyonlarının sağlanmasının amaçlandığı proje kapsamında, Gazi Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Enver Aydoğan seminer verdi. Proje kapsamında, moral motivasyonu artırıcı seminerlerin yanı sıra kurslar ve il dışı geziler düzenlenecek, şehit ve gazilerin çocuklarının çektiği doğa fotoğrafları ile yaptıkları sanatsal çalışmalar sergilenecek. Kahramankazan 15 Temmuz Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından hazırlanan projeye İçişleri Bakanlığı, Kahramankazan Belediyesi, Gençlik ve Spor Bakanlığı destek veriyor.

'Yalnız bırakmıyoruz, bırakmayacağız'
Kahramankazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, bu anlamlı projenin hazırlanmasında ve programın gerçekleştirilmesinde emeği geçenlere teşekkür etti. Belediye olarak projeye destek vermekten dolayı oldukça mutlu olduklarını ifade eden Ertürk, 'Şehitlerimizin geride kalanları ve gazilerimizle sürekli olarak birlikteyiz, onları asla yalnız bırakmıyoruz ve bırakmayacağız. Onlarla birlikte büyük bir aileyiz. Onlar için ne yaparsak yapalım, haklarını ödeyemeyiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları doğrultusunda onlar için elimizden geleni yapıyoruz' dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

2 araç birbirine girdi: 1 yaralı

1 2 araç birbirine girdi: 1 yaralı

Beton mikseri yük trenine çarptı: 2 yaralı

2 Beton mikseri yük trenine çarptı: 2 yaralı

Karadeniz sahil yolunda kaza: 4 yaralı

3 Karadeniz sahil yolunda kaza: 4 yaralı

Gümüşhane'de trafik kazası: 6 yaralı

4 Gümüşhane'de trafik kazası: 6 yaralı

İnegöl'de facianın eşiğinden dönüldü

5 İnegöl'de facianın eşiğinden dönüldü

TEM'de feci kaza kaza: 1 yaralı

6 TEM'de feci kaza kaza: 1 yaralı

Van'da uyuşturucu operasyonları

7 Van'da uyuşturucu operasyonları


SIRADAKİ HABER
}