Haberlerİlkadım'da mührü vuracağız

İlkadım'da mührü vuracağız

MHP İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı Erkut Çiftçi, 'Oy oranını yükselterek, İlkadım'a üç hilalin mührünü vuracağız' dedi

İlkadım'da mührü vuracağız

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı  Erkut Çiftçi, Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Osman Kara'yı ziyaret etti. Kara'ya seçim çalışmaları hakkında bilgi veren Çiftçi'ye; Sibel Arlar, Uğur İbrahimbaş, Süleyman Coşkun ve Abdülkadir Köstek eşlik etti.

SEÇMENE DOKUNUYORUZ

Yoğun bir seçim temposuna girdiklerini belirten Çiftçi, "Haber Medya Grubu'na ve İlkadım halkına derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Oy oranını yükselterek İlkadım'a üç hilalin mührünü vuracağız. İl başkanımız 17 ilçe için ciddi bir çalışma içerisinde. Çalışmalarımıza Haziran 2014'te başladık. O günden beri 61 mahallemizin tamamında herkese dokunarak, çay ocaklarında, hastanede, camide seçmenle buluştuk. Hazırlıklarımız sürüyor, inşallah aday oluruz ve İlkadım'a başkan seçiliriz" şekline konuştu.

PROJELER HAZIR

Göreve gelmeleri halinde önemli projeleri hayata geçireceklerini söyleyen Çiftçi, "Belediyeciliğin asli görevleri dışında istihdam ve kalkınma projeleri İlkadım'ı bekliyor. Şehrimizde çok genç kardeşimiz var. Yapacağımız projelerle ilk görev yılımızda 5 bin kişiyi istihdam edeceğiz. Uzman arkadaşlarımızla hazırladığımız projeler var. 20 bin metrekare alana kurulu kompozit fabrikamızda 2 bin 500 kişiye iş sağlayacağız" ifadelerini kullandı.

Şükrü Berk ASKAR

SIRADAKİ HABER
}