HaberlerAyvacık'ı alacağız

Ayvacık'ı alacağız

AK Parti Ayvacık İlçe Başkanlığında düzenlediği basın toplantısı ile Ayvacık Belediye Başkan Aday Adaylığını açıklayan Halil Kalaycı, 'Ayvacık Belediyesini tekrar AK Parti olarak alıp, zafer kazanacağımıza inancımız tam' dedi.

Ayvacık'ı alacağız

Halil Kalaycı’nın, AK Parti’den Ayvacık Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusuna AK Parti İlçe Başkanı Kemalettin Gökçe, ilçe eski başkanları Ekrem Kalaycı ve Kadir Kızılkan, AK Parti meclis üyeleri, MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Haluk Tan, Muhtarlar Derneği Başkanı Kadir Töre, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

İLÇEME HİZMET ETMEYE ÇALIŞTIM

Başvuru işlemlerinin ardından açıklama yapan Halil Kalaycı, “Doğup büyüdüğüm ilçeme 12 yıldır farklı görevlerde hizmet etmeye çalıştım. Güzel ilçemin güzel insanları ile hep iç içe oldum. Bildiğiniz gibi ülkemizin dış ticaret gelirlerinin en önemli kalemlerinden biri, turizm gelirleridir. Birçok turizm bölgesinde olmayan özellikler Ayvacık’ta varken neden ilçemiz turizm bölgesi olmasın. Belediye Başkanlığı görevine gelirsek ilçemizi turizm bölgesi haline getirmek istiyoruz. Aday adayları ile birlikte, birlik ve beraberliğimize, partimizin ilkelerine, kurumsal yapısına zarar vermeden bu süreci götüreceğimize, finalde de inşallah Ayvacık Belediyesini tekrar AK Parti olarak alıp, zafer kazanacağımıza olan inancımız tamdır” sözlerini kaydetti.

SIRADAKİ HABER
}